Znečistená kanalizácia a nahromadený odpad v nej dokáže potrápiť nejednu domácnosť. Správne čistenie, monitoring kanalizácie a využívanie modernej techniky je ten najlepší spôsob ako predísť problémom so znečistenou kanalizáciou. Nečistoty a usadeniny, ktoré vznikajú z mastnoty, mydla a rôzneho odpadu vytvárajú na stenách potrubia nánosy, ktoré sa časom kumulujú. Následne spôsobujú slabý odtok vody z vane, umývadla, prípadne kuchynského drezu. Tento problém vzniká pomaly a mnohí ho riešia až keď je akútny. Sledovaním a monitoringom potrubia vieme predísť mnohým starostiam.. Je to časovo a ekonomicky výhodnejšie, ako riešiť napríklad cez víkend alebo vo večerných hodinách vzniknutú haváriu.

pipeline-1566044_640

Súčasťou celého procesu je samozrejme aj údržba a oprava kanalizačného potrubia. Rýchlosť riešenia vzniknutého problému je vždy na prvom mieste. Odbornosť a spoľahlivosť je úplnou samozrejmosťou. Princíp čistenia krtkovanie-kanalizacii-piestany je elektromechanický. Mobilné zariadenie obsahuje oceľovú strunku, ktorá pri rotačnom pohybe odstraňuje vzniknuté nánosy. V praxi sa často používa aj vysokotlakový spôsob. Prúd vody sa vháňa do potrubia pod vysokým tlakom, čo zabezpečí takisto správne očistenie kanalizačného potrubia. Čerpadlo so zariadením je súčasťou servisného automobilu, čo výrazne znižuje cenu pre zákazníka. Monitoring potrubia pomocou kamery pomôže odhaliť nedostatky a aktuálny stav potrubia. Využíva sa predovšetkým v starších budovách, aby sa predišlo zbytočným komplikáciám.

valve-4835969_1280

Výhodou pre klientov je služba nonstop. Oceníte to najmä počas víkendov a večerných hodín. Cena dopravy sa neúčtuje zvlášť, je súčasťou výslednej kalkulovanej ceny. Pôsobenie a pokrytie našej služby je pre celé západné Slovensko bez skrytých poplatkov, aj vrátane dopravy. V ponuke nájdete okrem klasických, najčastejšie poskytovaných služieb „krtkovania“ napríklad frézovanie, sanáciu, trasovanie potrubia a kanalizácie. Samozrejmosťou sú inštalatérske práce a havarijná služba. Skúsenosti a profesionalita sú základom úspechu a preto sú ponúkané služby v čo najväčšej kvalite.