Príprava svadobného dňa zaberie skutočne veľa času. Určite všetci so mnou v tomto súhlasíte. Každá z Vás si tento deň do najmenšieho detailu predstavovali, premýšľali ste nad svojimi vysnívanými šatmi, nad tým ktorá kamarátka sa stane Vašou hlavnou družičkou, nad výzdobou a možno aj nad zoznamom hostí.
štítky s kytičkami
Všetky tieto plány sú veľmi dôležité, pretože sú základom svadby a ovplyvňujú náladu v akom sa bude atmosféra niesť, ale je veľmi dôležité, aby ste vždy mysleli aj na detaily. Možno ste sa ešte nedostali do fázy plánovania výzdoby svadobných stolov, ale toto sú veci, na ktoré sa vaši hostia samozrejme budú sústrediť a ktoré budú mať celý čas pred očami. Veľmi dôležité je správne zvolené svadobné menu, víno a ďalšie nápoje, ale výzdoba stola dodáva motiváciu tešiť sa na jedlo, preto by ste jej mali venovať dostatok času.

fľaše

Ak už máte vymyslenú tému, v ktorej sa bude niesť duch Vašej svadby, tak môžete začať plánovať výzdobu. S ňou úzko súvisí aj výzdoba Vášho svadobného stolu. Vyhrajte sa s každým detailom, nechajte si vyrobiť zábavné a skutočne personalizované menovky na stoly, ktoré potešia každého hosťa a každý hosť sa bude vďaka nim cítiť na svadbe vítaný. Našim tipom sú napríklad aj nálepky na fľaše, ktoré sa stávajú medzi svadobníkmi veľmi obľúbenými. Ukazujú, že ste sa skutočne s prípravami svadby vyhrali a že každý Váš detail je je dokonale premyslený. My Vám ponúkame nálepky na fľaše, ktoré vyčaria úsmev každému.
nálepky srdíčka
Môžete si vybrať z rôznych dizajnov a vymyslieť si vlastný názov, ktorý bude na nálepke zobrazený. Je to veľmi milé a zábavné, keď si Vaši hostia uvedomia, že každá fľaša má svoju vlastnú etiketu a jednoznačne tento nápad ocenia. Ak Vás tento prístup zaujal, tak neváhajte a navštívte naše webové stránky už dnes a pozri si čo sme si pre Vás pripravili, jednoznačne bez nákupu neodídete.