Sóda bikarbóna na škvrny? Žiadny problém! Naučíme Vás, ako pracovať so sódou bikarbónou a už žiadne čistiace prostriedky navyše potrebovať nebudete. Sóda bikarbóna na škvrny sa dá jednoducho využiť aj na pranie, pričom účinne vyčistí, aj zaschnuté škvrny. Nie každý o tomto vie, preto ak Vám nikto ešte sódu bikarbónu na škvrny neporadil, tak sme tu od toho teraz my, aby sme Vám to ukázali. Áno, sódu môžete skutočne využívať aj pri samotnom praní. Samozrejme ide o presné dávkovanie, pretože v prípade, že použijete príliš veľa sódy alebo naopak príliš málo, tak výsledky nemusia dopadnúť práve podľa predstáv.

sóda

My sa riadime pravidlom, že na štyri kilogramy oblečenia by ste mali použiť pól hrnčeka sódy bikarbóny, a to priamo do bubna práčky. Zbavíte sa tak odolných škvŕn, s ktorými ste si doposiaľ nevedeli dať rady a taktiež aj zneutralizuje všetky nepríjemné pachy. Sóda bikarbóna Vás zbaví dokonca aj mastných škvŕn. Pokiaľ si neviete dať rady s mastnými fľakmi na oblečení od jedla, tak tento biely prášok vyrieši Váš problém raz a navždy. Navyše pri používaní sódy pri praní budete okamžite vidieť zlepšenie v opratom oblečení a k tomu všetkému https://dennikn.sk/881196/stoja-na-barikade-grafiky-napriek-vsetkemu/ je aj šetrný k práčke, ktorej skôr pomáha.

čistič

Ak ste tento čistič ešte pre svoje oblečenie nevyskúšali, mali by ste mu dať šancu a zistiť, čo všetko za zázraky dokáže. Obávate sa ceny za sódu bikarbónu? To absolútne nemusíte. Tento prášok zoženiete za málo peňazí takmer kdekoľvek. Špeciálne u nás máte možnosť vybrať si koľko sódy si chcete zakúpiť, a to len za pár eur. Na rozdiel od iných čističov Vám sóda bikarbóna nespôsobí žiadne vedľajšie účinky, pretože sa jedná, samozrejme o čistý prírodný produkt. Zbavte sa škvŕn naozaj jednoduchým spôsobom, ktorý Vás navyše nevyjde desiatky eur. Týmto jednoduchým spôsobom máte zaručenú čistotu a niekoľko ďalších benefitov k tomu.