Rozvod je niečo, čo by sme najradšej zažili maximálne iba raz v živote, ale najlepšie by bolo, keby k tomu nemuselo vôbec dôjsť. No, niekedy to inak nejde. Stretli sme osobu, o ktorej sme si mysleli, že je naša vyvolená, no opak bol pravdou. Inak ako rozvodom z tohto kolotoču už nevyjdeme. Musíme to absolvovať, hoci nám to nie je dva krát po chuti. No, potom sa nám uľaví a už bude len lepšie. Najlepšie, ak si takúto situáciu už nikdy nezopakujeme. A tak si radšej sľúbime samy pred sebou, že už sa nikdy nedáme dotiahnuť do stavu manželského, keď vidíme ako všelijako to môže dopadnúť. Zle. Nedobre.

No, ako sa zrelaxovať po takom náročnom dni? Ste vyčerpaný z toho, že si musíte deliť všetok svoj majetok? Právnické frázy a slová z vás vysávajú dušu? Nemáte už chuť bojovať o akýkoľvek majetok, keď sa to tak dlho ťahá? Strácate energiu na bežné veci? Ste unavení z týchto naťahovačiek o pár eurové kusy? Príde vám to ako nekonečný boj? Kam sa podieť? Kde by ste si oddýchli a načerpali nové sily na ďalší deň boja? Potrebujete niečo, čo vás znova nakopne? Niečo, čo vám dodá chuť do ďalších týždňov?

woman-1245129_1920

Doprajte si oddych v podobe tantrickej masáže https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/. Zaručený spôsob relaxu, ktorý si v týchto ťažkých chvíľach zaslúžite absolvovať. A ešte bodaj by sa to dozvedela aj vaša budúca exmanželka, nech vám má, čo závidieť, že viete ísť ďalej a užívať si aj bez nej. Že ju nepotrebujete do svojho ďalšieho života a viete sa bez nej zaobísť. Bodaj by ju roztrhlo od jedu, keby sa to dozvedela, ale teda radšej to neriskujte, pretože sa váš rozvod potom môže ťahať ešte oveľa dlhšie. A to určite nechcete.

man-507206_1920

Tak čo? Ešte stále váhate? Nemáte nad čím! Bojíte sa, že vám to teraz neprospeje? Opak je pravdou! Žiaden strach. Keď vám to nepomôže (čo však určite pomôže), tak vám to v žiadnom prípade neuškodí.