Leto sa skončilo a to pre väčšinu rodín znamená len jedno. Začína sezóna ovocia a zeleniny. Z každej strany na nás číhajú bio výrobky. A samozrejme sú oveľa zdravšie. Ale prečo platiť nehorázne peniaze za zdravú zeleninu a ovocie bez chémie, keď si ju môžete jednoducho vypestovať doma?

Jeseň je obdobie kedy nám dozrieva ovocie na stromoch a v pôde vyrastá krásna zelenina. A môžeme začať so zberom. Lenže tu prichádza otázka zberu a skladovania. Pri väčšom množstve ovocia a zeleniny nám malé misky nebudú stačiť. Rozmýšľali ste už nad tým ako budete vašu úrodu zbierať a skladovať?

prepravka na ovocie

Jednoduché riešenie – prepravky na ovocie a zeleninu.

Spoločnosť schoellerallibert.com ponúka na predaj prepravky rôznych veľkostí na uschovanie vašej úrody. Prepravky jednoducho môžete uložiť aj na seba a uschováte vo vašej pivnici. Prepravky poskytujú dostatok miesta a vzdušnosť a preto sa nemusíte báť, že vám ovocie či zelenina začnú hniť.

Bezpečnosť na prvom mieste.

Prepravky na ovocie a zeleninu samozrejme prichádzajú do kontaktu s potravinami a preto je nazávadnosť materiálov na prvom mieste. Materiál aj farba použitá pri výrobe prepraviek nie sú zdraviu škodlivé.

prepravka na ovocie

Aj pre veľké spoločnosti.

Prepravky na ovocie a zeleninu sú výborným produktom aj pre veľké firmy, ktoré pracujú s množstvom ovocia či zeleniny. Pri zbere na poliach jednoducho prepravíte úrodu aj vo veľkoobjemových prepravkách. Na stránke schoellerallibert.com nájdete aj veľkorozmerné prepravky určené práve pre veľkoobchody.

Navštívte stránku schoellerallibert.com a pozrite si ich aktuálnu ponuku prepraviek na ovocie a zeleninu. Pokiaľ neviete aký typ či veľkosť prepravky je vhodný pre veľkých zberateľov či aj pre jednotlivcov, kontaktujte odborníkov z schoellerallibert.com, ktorí vám radi a ochotne s výberom prepravky na ovocie a zeleninu pomôžu.