Zábradlie je neodmysliteľnou súčasťou všade tam, kde sa nachádzajú schody, vyvýšené terasy, či balkóny ale aj medzi podlažia a mnoho iných obdobných architektonických stavebných prvkov. Nerezové zábradlie na schody je práve najlepším riešením pokiaľ si chcete zabezpečiť bezpečnosť pri užívaní takýchto schodov na dlhé desaťročia ale aj pokiaľ si chcete užívať trendový a módny doplnok schodiska bez akejkoľvek namáhavej údržby tohto zábradlia. Naša ponuka nerezového zábradlia na schody je pomerne široká, je možné si vyberať z viacerých typov zábradlí, či už sa jedná o zábradlie umiestnené v exteriéri a teda vo vonkajšom prostredí, no nájdete tu riešenie pre nerezové zábradlie aj pre interiér a teda napríklad nerezové zábradlie pre vnútorné schodisko.

zábradlie na schodisku

Samozrejme nerez je sama o sebe kvalitný materiál, čomu zodpovedá aj výsledná suma za nerezové zábradlie, to však svojimi potrebami na údržbu ale aj svojou dlhoročnou odolnosťou (za predpokladu udržania pôvodného stavu), mnohonásobne vráti počiatočnú investíciu. Kvalitná nerez je samozrejme podstatne drahšia ako to býva pri jej lacných napodobeninách, no s touto kúpou iba získate. Nerezové zábradlie vyzerá luxusne a vkusne zároveň a dokonale splní všetky nároky na bezpečnosť.

schody a zábradlie

Nerezové zábradlie je možné montovať so sklenenou výplňou, najčastejšie to býva mliečne sklo, no vieme vyhovieť aj požiadavkám na nerezové zábradlie s čírou sklenenou výplňou. Na vyplnenie nosnej nerezovej konštrukcie je používané lepené sklo connex, ktoré pri nechcenom rozbití nijako nedokáže poraniť. Po rozbití sa roztriešti na drobné časti, ktoré ostanú viac menej v celosti vďaka už spomínanej lepenej technológii pri jeho výrobe. Nerezové zábradlie Vám napomôže aj pri samotnej jeho údržbe, kedy je nutné občas utrieť toto zábradlie mäkkou handričkou od okolitých nečistôt ako je napríklad prach. Tak ako sa rozhodnete? V prípade akýchkoľvek otázok nás pokojne kontaktujte, radi Vám ich zodpovieme.