Ak sa pozrieme na konštrukciu novostavieb a ich doplnky, pravdepodobne v nich častokrát natrafíme na zábradlia z nerezovej ocele. Ide totiž kombináciu funkčnej stránky spoločne s estetikou.

Schodisko, schody, zábradlie

Takýto typ zábradlia nielenže skrášľuje dané objekty a priestory, ale tento svoj dizajn si uchováva po celé desaťročia, nakoľko špeciálne upravená nerezová oceľ je veľmi odolným a pevným materiálom, ktorý je tak možné využiť aj v exteriéri. Výnimkou samozrejme nie je ani interiér, rovnako tak schodiská ako aj balkóny, kedy je v danom smere ich spoľahlivou súčasťou nerezove zábradlie LMmont.

  • Môžeme si predstaviť ich využitie v interiéroch a exteriéroch firiem, ale takisto sú stále viditeľnejšie z hľadiska moderných rodinných domov. Prioritne však v prípadoch, ktoré si potrpia na kvalitný a zároveň trendový dizajn.

Hotel, balkóny

Kvality nerezovej ocelespočívajú predovšetkým v jej schopnosti odolávať aj náročnejším vplyvom, pričom nepodlieha dizajnovému poškodeniu. Rovnako ide o pevný materiál, o aký sa môžete v našom prípade doslova oprieť. Architektúra ho využíva pre výrobu zábradlí pre schodiská i balkóny, vo svojej podstate však ide vďaka jeho vlastnostiam o kov s univerzálnym využitím. Ak sa primárne zameriame na zábradlia, potom je možné povedať, že vo vnútorných priestoroch oceníme hlavne eleganciu a estetiku tohto kovu, zatiaľ čo vo vonkajších priestoroch oceníme fakt, že ustojí náročnejšie podmienky, ktoré so sebou prináša exteriér.

Vonkajšie schody

Zatiaľ čo v minulosti sme v spojitosti so zábradliami pozerali hlavne na ich čo najnižšiu cenu a dostatočnú bezpečnosť, dnes sme o niečo náročnejší. Máme totiž možnosť vyberať zo širšej ponuky. Je preto vhodné vyberať z materiálov, ktoré vám a vašim priestorom poskytnú hneď niekoľko výhod súčasne. A to nerez určite dokáže.

  • Najmä za predpokladu, ak vám záleží na vysokej životnosti a minimálnej náročnosti údržby.