Som momentálne s priateľom, mame dieťa, dieťa prišlo dosť nečakané a skoro, nikto sme to takto neplanovali. Vzťah sme vytvorili prakticky na základe otehotnenia. Všetko bolo celkom fajn až do doby než sa narodilo dieťa. Priateľ si založil firmu a ako to u podnikateľa funguje tak sa firme musel dosť venovať aby všetko fungovalo a rozbehlo. To som chápala, ale myslela si si že bude doma, že sa bude nejako iniciovať do domácnosti a fungovania. Ja bola na dieťa po väčšinu času sama, na fungovanie domácnosti, na všetko.

s

Citila som sa dosť sama a náš vzťah sa zhorsoval. Priateľ po mňa navyše chcel starostlivosti štýlom teplú večeru, najlepšie nachystanú raňajky a desiatu do práce aj po ťažkej noci s dieťaťom, ktorá ho nezaujímala, pretože on predsa vstaval do práce. Keď malo dieta rok tak sa presťahoval do práce. Ma tam moznost spani. Ja s tým súhlasila pretože som si povedala, že sa mi vlastne uľaví z hľadiska tej honičky a chystania každodenného jedla pre neho než dôjde z práce. Mala som navyše voľné večery. Pretože inak som sa venovala jemu, aj keď sa on prevažne venoval aj doma práci. Mala som v tom období rozbehnete také moje malé podnikanie, tak som sa tomu mohla viac venovať.

s

Spis som potom ale viac odpočívala pretože som sa cítila fakt strašne vyčerpané. Nebolo to pre mňa ľahké obdobie. Pre priateľa udajne tiež nie. Z jeho slov sa cítil tiež dosť sam a musel sa venovať firme. Pokiaľ som s ním ale chcela o niečom hovoriť, čo ma treba trápilo alebo som potrebovala trochu po ťažkom dni zdvihnúť, tak sa to stretlo s názorom zo rezim „blbosti“. Po odstraňovaní sme mali vzťah nastavené len na vikendy. Alebo len nedeli. V priebehu prvého pol roka sa chcel raz rozísť a mal neustále so mnou problém. Vraj bol až na mňa alergicky. Potom som zistila že je na rôznych zoznamkách a že mi možno o tom že sa tam pokojne zoznamuje.