Lebo celková situácia je o ničom SOCIALNE POISTOVNE si myslia že každý je milionár chcú cez ambulancie vylákať o ľudí peniaze keď sa nedohodnú do 1.4.2024 choré. Podľa nich si majú ľudia všetko platiť všetko v plnej výške či už vyšetrenie, lieky a podobne. Hlavne že lekári okrádajú ľudí hlavne zubári berú od vás aj kartičku poistenca aj berú od vád peniaze čiže dvojnásobne si zoberú peniaze. Nech dá vláda peniaze ľudom a nie sebe plní vačky začo si to plnia za nič nerobenie majú od 6000 do 20000 eur choré nech dajú radšej chudobe. Aj čo sa týka dôchodkov rodičovských to je čo za somarinu  radšej mohli navýšiť dôchodky invalidné či starobné dôchodky to je totálna almužna.

SOS

Nechápem že niekto môže mať starobný dôchodok cez 1000 eur a niekto len ledva 450 a vyplatí poplatky a ste na nule nechápem ako takto môžu deliť nenormálne dôchodky keď niekomu nadelia 1000 a niekom almužnu a v pritom každý robí poctivo okrem invalidných dôchodcov niektorí robia keď len na polovičný úväzok. Túto situáciu nedá normálne už nikto dohromady. Tu sú či už vládnu a podobne sami LUZER. Ja sa čudujem no nie len ja aj moja mama že sa nikto nebúri Slováci spia nečudo plno ľudí je tu bohatých a tvária sa ako veľký chudáci v pritom nevládzu od dobroty každú chvíľu nové domy, autá a pod a tvária sa aký sú chudobný na oko ako že. Aj naša suseda stará dievka nikdy nebola vydatá a nemala rodinu predala dom aj byť plná prdel peňazí a keď kupuje tak pol chlebíka a mlieko celý jej nákup choré načo jej to bude. Keď umrel zdedí štát alebo niekto od jej rodiny súrodenci a ich deti a viď jej podobné aj mamina bývala kolegyňa nikdy si nič nedopriala ani oblečenie nič.

nerozhodnosť

Nechápem že niekto môže chodiť v tom istom pri toľkých peniazoch choré a potom že ľudia páchnu raz do týždeň sa umyjú des . Ja od rána robím za pár eur ale robím či už VYKLADY či už DOUČUJEM  ale chystám sa aj iné robiť. v dnešnej dobe niečo normálne vybaviť des riadne kocúrkovo a byrokracia nič tu nefunguje ako má a ešte chcú Slovensko KVASI vyčleniť to tu bude hladomor za chvíľu budeme s prepáčením za výraz žrať asi proso pre vtáky či trávu ktorá je už zelená . jaj inak by som napísala keby že sem môžem ale nedá sa asi určite tušíte prečo …. síce sa hovorilo že za komunistov človek musel byť ticho ale teraz sa nedá nejak všetko do éteru vykvákať všetko lebo ste v riti ako sa po Slovensky hovorí.