V minulosti ženy nemali možnosť si upravovať svoje nechty na rukách inak, ako klasickým lakom, ktorý museli dlhú dobu nechať schnúť a ani sa ho len nedotknúť, pretože by ich museli odlakovať a celý postup zopakovať. V dnešnej dobe je však na výber z rôznych úprav nechtov, ako sú napríklad umelé, gélové alebo akrylové nechty. Takmer každá žena ich v tejto dobe má, pretože im ušetria čas, ktorý by museli často venovať lakovaniu a podobne.

Žlto- ružové gélové nechty

Gélové nechty sú najžiadanejšie a ponúka ich mnoho salónov alebo aj jednotlivé osoby. Ak však nechcete niekomu platiť za prácu a chceli by ste si ich spraviť samy podľa seba, môžete si objednať všetko potrebné domov. Niektoré ženy si však nevedia pekne spraviť gélové nechty a tak sa potom hanbia ukázať ruky na verejnosť. Iné sa však v tom vyžívajú a dokážu si urobiť také, ktoré im iné ženy závidia.

Ak si neviete tieto nechty robiť doma, zaplatíte si v salónoch za ne nemalú sumu. Avšak ušetria vám čas, ktorý by ste zbytočne trávili lakovaním. Lak sa z nechtov odlupuje a tak si musíte často nechty prelakovať. Gélové nechty majú tú výhodu, že vám vydržia aj viac ako štyri týždne, avšak keď sú vyrastené, nevyzerajú najlepšie. Gél sa vám neošúpe a nechty budú takmer stále také isté, ako keď ste odišli zo salónu.

Elegantné gélové nechty

Ženy si vyberajú rôzne tvary, farby a motívy. Väčšinou sa riadia tým, aké je ročné obdobie a aké by sa na daný mesiac hodili. Či už podľa toho, či je teplo alebo zima, taktiež aj podľa sviatkov. Môžete si na nechty nalepiť nálepky, no niektoré nechtárky dokonca vedia na nechty aj kresliť vlastnými rukami. Vyzerá to naozaj krásne, no za to si zaplatíte omnoho viac. Blíži sa jar a určite rozmýšľate, aké nechty by ste si chceli dať spraviť. Zvoľte pre to pastelovejšie farby a vaše nechty budú vyzerať naozaj skvelo. Nemusíte si ich moc ozdobiť, ale nechajte si jednoduchšie.