Striebro je kov, ktorý sa právom nazýva ušľachtilý, jeho zásoby sa v celosvetovom meradle zužujú a preto je čoraz vzácnejší.

Postupom času sa jeho využitie mimoriadne rozšírilo, dnes ho dokonca využíva aj medicína, ktorá objavila jeho liečiteľské účinky.

Forma strieborného šperku ale ostáva nemenná, jeho krása a estetika oslovuje mužov aj ženy po tisícročia a stále predstavuje symbol elegancie a výnimočnosti.

silver-jewelry-334068_640

Ponuka strieborný náramok je nielen vhodnou inšpiráciou, ale aj vhodným tipom na darček alebo milú pozornosť, ktorou určite nikoho neurazíte, priam naopak, potešíte ho a preukážete Váš vyberaný vkus.

Ponúkané strieborné náramky majú mnohé tvary, aktuálne moderné šnúrkové so striebornými príveskami, ktoré sú vhodné aj na spoločenskú alebo pracovnú udalosť a rovnako aj luxusné pozlátené určené skôr na slávnostné príležitosti k večerným a spoločenským šatám.

Vhodne zvoleným štýlom a doplnením strieborným náramkom získate doplnok, ktorým upútate pozornosť a vďaka ktorému sa Váš zdanlivo všedný deň zmení na výnimočný.

Priam exkluzívnou kolekciou sú ponúkané strieborné náramky s granátom, topásom, nežnými zirkónmi, ktoré dávajú striebornému náramku exkluzivitu a ktoré sú už samostatným doplnkom vo forme šperku.

Všetky kolekcie sa vyznačujú profesionalizmom, modernými vzormi a citlivým spracovaním s citom a zmyslom pre detail. Dodržanie puncu 925/1000 je samozrejmosťou, kvalita použitého striebra je prvoradá, rovnako ako aj pravosť drahých kameňov, ktoré majú požadované certifikáty pravosti.

jewelry-665330_640

Ponuka obsahuje aj masívnejšie strieborné náramky s robustnejším vzorom, ktoré sú určené na avantgardné využitie a ktoré sú naozaj výnimočné.

Dnes už našťastie neplatí, že strieborný šperk je výsadou vyvolených, ich ceny sú dnes primerané a tak sa naskytá príležitosť aj ich častejšej obmeny, takže inšpirácia z ponuky je na mieste.

Nadchnite sa aj Vy ich nevšednou krásou, príťažlivosťou a vyberte si strieborný náramok, ktorý zažiari na Vašom zápästí a ktorý Vám prinesie nevšedný pocit.