Stalo sa vám niekedy, že ste posielali balík a prišiel v omnoho horšom stave ako ste ho pôvodne posielali? Najčastejšie sa takéto chyby dejú pri posielaní oblečenia či krehkých materiálov ako je napríklad sklo či niečo, čo sa dá veľmi ľahko poškriabať. Určite sa s týmto problémom stretlo veľké množstvo ľudí a dnes vám chceme predstaviť jednoduchú cenovo nenáročnú možnosť, ako tomuto problému do budúcnosti predchádzať. Ide o igelitové obálky, ktorých hlavnou úlohou je chrániť obsah balíka pred poškodením. Okrem toho sú veľmi ľahučké, čiže sa nemusíte báť, že by ste za ne na pošte platili o niečo viac. Majú viacero použití, a preto sa nemusíte cítiť zle, že ste si kúpili platovú vec, nakoľko vďaka svojej dlhej životnosti šetrí životné prostredie. Dokonca je aj väčšina týchto produktov vyrábaná z 80 percent z recyklovaného plastu, čo je obrovskou výhodou v dnešnej dobe.

1388x270X180

Igelitové obálky sa predávajú v rôznych veľkostiach, najpredávanejšie sú v rozmeroch 200×350 milimetrov, 175×255 milimetrov alebo aj 400×500 milimetrov. Existujú varianty aj vo viacerých farbách, teda si môžete zakúpiť klasické biele obálky, ale aj zelené, fialové, ružové či modré. Niektoré z nich majú aj uško, ktoré zaručí lepšie nosenie tejto obálky. Výber konkrétnej je však už len na vás. Cenovo sa produkty líšia v závislosti od veľkosti, farby či možnosti uška, no ani jeden typ obálok nie je drahý. Balenie s desiatimi kusmi stojí približne jedno až dve eurá a balenia so sto kusmi sa pohybujú od okolo štyroch až šiestich eur.

980x270X180

Ak ste aj vy jedným z tých, čo posielajú pravidelne balíky ako je napríklad oblečenie, knižky či fotky, igelitové obálky sú pre vás najlepšia a najvýhodnejšia investícia. Zaručí vám naozaj komfort, kvalitu a môžete žiť bez strachu, že sa váš balík na ceste poškodí. Vyskúšajte a uvidíte, že nebudete ľutovať!