41business.com a.s. je spoločnosť zaoberajúca sa podnikateľskou sférou, a to konkrétne predajom ready-made spoločností, prevodom spoločností i pomocou so vznikom virtuálneho sídla. Čo to vlastne tá ready-made spoločnosť je? V jednoduchosti a bez kvanta odborných poučiek a termínov možno povedať, že to je firma, ktorá vznikla len za účelom predaja a posunutia niekomu, kto chce začať podnikať čo v najkratšom možnom termíne, no zároveň sa dotyčný nechce zdržiavať a zapodievať komplikovanými papierovačkami a vybavovačkami, ktoré vznik a zapísanie spoločnosti do Obchodného registra vždy sprevádzajú.

vznik spoločnosti

V skratke – niekto si týmito papierovačkami prejde a už hotovú, novovzniknutú firmu jednoducho predá. Táto firma nemá žiadnu podnikateľskú, predajnú či výrobnú históriu. Tieto firmy tak okrem svojho založenia nevykonávali žiadnu činnosť, pretože čakajú na toho správneho klienta, ktorý ich odkúpi a rozbehne svoj aktívny biznis. Výhodou týchto ready-made spoločností je predovšetkým to, že ako už bolo spomínané, nemajú žiadnu obchodnú históriu. Teda klient nepreberá spoločnosť s rizikom už vzniknutých záväzkov, no na druhej strane i bez pohľadávok.

odkúpene

Spoločnosti ready-made majú splatné základné imanie a sú poriadne zapísané v Živnostenskom registri i na Daňovom úrade. Sú skrátka dôsledne a pred zákonom poriadne vybavené na začatie svojej aktívnej výroby či predaja produktov alebo služieb. Na oficiálnej webovej stránke 41.business.com si môžete prezrieť ponuku ready-made spoločností, ktoré možno filtrovať podľa krajiny, typu spoločnosti, DPH či stavu spoločnosti. Zháňate predaj sro s DPH 41business? Žiaden problém! Stačí pár kliknutí a stránka Vám vyhodí presne tie typy spoločnosti s takou lokalitou, ktorá je pre Vás tá ideálna a najvyhovujúcejšia a ktorou odštartujete svoj biznis v najkratšom možnom časovom úseku.