Dekorácie, ktoré využívame na skrášlenie domu počas vianočných sviatkov, krátko po ich skončení odložíme opäť na rok do komory a až pri opätovnom zapojení do siete zistíme, že niektoré žiarovky reťaze už nesvietia, a to môže byť neskoro. Treba sa pripraviť s predstihom a zabezpečiť si kvalitné LED svetelné reťaze, ktoré bez obavy môžete umiestniť všade, kam budete chcieť.

Rozprávkovo čarovné svetielka

Počas najkrajších sviatkov roka sa ľudia predbiehajú v tom, kto bude mať krajšie osvetlený dom či záhradu, využívame pritom svetelné reťaze rozličných dĺžok a druhov, aby bol efekt čo najlepší. Na výzdobu sú najvhodnejšie LED svetelné dekorácie, je to moderná a kvalitná technológia, s dlhou výdržou a mnohými variáciami farieb či typov. Tradičné terasove osvetlenie zdobenie stromčeka tak doplníme o osvetlenie domu, terasy, balkóna či plota a podobne.

Ak sa počas Vianoc vyberiete na prechádzku, máte čo obdivovať, pretože majitelia domov sa snažia upútať našu pozornosť použitím svetelných ozdôb od výmyslu sveta, umiestňujú ich aj na terasy alebo ostatné vonkajšie plochy. Toto LED osvetlenie tvorí plochý kábel, na ktorý je napojených veľa objímok typu E27. Exteriérové svetielka je však možné použiť aj do interiérov, ale opačne je to nebezpečné.

Osvetlenie terás reťazou je asi najpoužívanejší spôsob ako si pripomenúť sviatky, ale svetielka sa používajú aj na vytvorenie atmosféry počas párty, osláv, svadby a podobne. Zapojiť sa dajú svetielka rozličných farieb, reťaz má tri dĺžky a rozličný počet objímok typu E27, ale ak potrebujete daný počet svetiel a presnú dĺžku, vytvoríme vám reťaz na mieru. Eshop však ponúka žiarovkovú reťaz s dĺžkou 20, 50 a 100m.

Záves zo svetelných reťazí poteší každého

Žiarovky sú odolné, určené do exteriéru, pospájané do reťazí, ktoré sa jednoducho inštalujú a dajú sa aj spájať tak, aby ste mohli vytvoriť dlhý pás svetielok s možnosťou ich umiestnenia na požadované miesta. Terasy sú vďačný objekt na ozdobovanie, vidieť ich po zotmení a vytvárajú pekný farebný obraz, ktorý poteší nielen oko detí, ale aj dospelých.