Pozorovali ste niekedy malé deti, ako sa prejavujú, keď majú z niečoho úprimnú radosť? V detskej náture je vždy úprimnosť hlboko zakotvená, deti, najmä tie veľmi malé, nevedia maskovať svoje emócie, jednoducho vám jasne dajú najavo, čo sa im páči, a čo nie. Ak teda zahliadnete malé dieťa, čo sa raduje zo svojej novej hračky alebo z kontaktu s obľúbeným zvieratkom, vezmite si z toho príklad. Emócie sú totiž tým najdôležitejším, čo v živote máme k dispozícii, a podľa nich hodnotíme, čo je správne a pravdivé, a čo nie je. Iste vám niečo hovorí „čierne svedomie“, pokiaľ totiž niekoho podvediete, okradnete, alebo mu ublížite iným spôsobom, svedomie vás bude hrýzť a sprevádzať tak dlho, kým svoj omyl nenapravíte.

masážny olej

Ak teda hľadáte zmysel života, a stále pátrate niekde mimo seba, nahliadnite naopak do svojho vnútra, do svojich pocitov a emócií, a tam ho nájdete. Zmyslom života je žiť, prežívať a tvoriť nielen svoju, ale aj kolektívnu realitu v tom najlepšom, čo v tej danej chvíli dokážete. Zmysel života je teda donekonečna prežívať tú najlepšiu variantu svojho ja a zdieľať ju s ostatnými. Máte na to aj všetky predpoklady, svojho nesmrteľného ducha, ktorý vie a pozná všetko, čo možno poznať a vedieť.

erotická masáž

Jednou z ciest, ako dospieť k hlbokému pochopeniu zmyslu života a prežívaniu tých najkrajších emócií, je aj erotická masáž tantradiamond.sk. Nemá nič spoločné so sexom, teda s klasickým pohlavným stykom, ale to neznamená, že by vám nedokázala navodiť také silné vzrušenie, radosť, slasť a rozkoš s vyvrcholením. Niektorí ľudia tvrdia, že erotické masáže im navodzujú príjemnejšie pocity, ako pri sexe s partnerkou, nie vždy je totiž partnerka tá pravá, dostatočne zrelá a aj na vašej duchovnej úrovni. A možno to sami dobre poznáte z vlastnej skúsenosti, kedy nájsť v tom dnešnom bláznivom svete dievča, čo by vám vyhovovalo po všetkých stránkach, je niečo ako „hľadanie ihiel v kope sena“.