Pred mnohými rokmi som išla na schôdzku na inzerát.. docela som sa aj tesila, pretoze to bolo po dlhej dobe po bolestivou rozchode a už som sa chcela konecne niekam posunúť a zaroveň ísť ďalej.. a ten pán mi povedal, že by mu bolo cťou ma pozvať na obed, že nerád jej sám. Vtedy som nemala takú chuť do jedla ako dnes.. bola po rozvode totálne zlomená a vôbec mi nechutilo. Povedala som si, že to už musím nejako prelomiť a urobím mu radosť a možno to bude fajn. Nechala som ho vybrať luxusné jedlo..Bolo to naozaj dobré jedlo, povedala by som dokonca že naozaj mi chutilo a vlastne som sa po velmi dlhej dobe citila dobre a že sa niečo prelomilo a že už bude dúfam dobre.

s

Po jedle, z ktorého som zjedla asi polovicu, mi vnútil ešte horúce maliny so zmrzlinou, a to aj cez to keď som mu povedala že už som plna a že už nemožem.. Motala sa mi hlava, ako som bola plná, potila som sa a chytali ma kŕče do brucha. Pán sa ľahko vyťahoval, že je úspešný podnikateľ, (niečo s plastama).. hovoril veľmi vzdelane o dejinách.. knižkách.. a hovorím si .. toto jednoducho nie je chlap pre mňa. ako pátrací balón .. hovorila som si .. či nie som hlúpa , zahodiť šancu, byť s takým šikovným .. slušným a vzdelaným človekom.

s

Niečo mi ale hovorilo .. ako veľa sme odlišní a že mu to zavolám už ,,dnes“ ,aby sa zbytočne netešil. Povedala som mu,  čo mám na srdiečku a že sa k sebe nehodíme a on na to že vraj chce vrátiť peniaze. Myslela som že omdlím. Z džetlmena okamžite hulvám.. vôbec si nebral servítky. Priznám sa, že som sa s ním už nikdy nestretla.. mala som z neho aj strach a zrabáčky ho zablokovala. Bolo to pre mňa obrovské ponaučenie a už si nenechala na schôdzkach od nikoho zaplatiť, pretože som fakt mala strach. Dnešnej dobe je celkom zvrátená a aj keď sa tvári muž ako že je v pohode, v skutočnosti to môže byť presne naopak.