Kúsky oblečenia, ktoré sa nosia po celý rok, môžeme spočítať na prstoch ruky. Myslím, že mikina je jedným z nich. Mikina sa stala veľmi populárnou a obľúbenou najmä vďaka pohodlnosti a praktickosti nosenia. Druhá vec je, že je súčasťou skôr toho „ležérneho“ resp. športového štýlu obliekania, a ten je teraz celkom IN. Najlepšie je, že sa dá mikinu skombinovať s rôznymi inými kúskami oblečenia a to nielen športového štýlu. Môžete ju pokojne nosiť k sukni, šatám, dokonca aj k elegantnejším kúskom a lodičkám. Dnes sa športové kúsky úplne bežne ladia s elegantnými. Tepláková látka sa jednoducho ešte stále nosí. Avšak mikina nemusí byť len zo šedej teplákoviny. Mikiny sa dnes predávajú v rôznych strihoch, dizajnoch a prevedení. Môžete mať mikinu so zipsom, mikinu s kapucňou, bez kapucne, s potlačou alebo bez potlače. Zvlášť populárne sú aj dlhe mikiny, ktoré v niektorých prípadoch pripomínajú skôr šaty.

dlhe mikiny

Ležérny štýl obliekania teda ladí s mnohými inými štýlmi a dá sa dnes už vcelku veľmi dobre a bez problémov kombinovať. Móda začala byť oveľa uvoľnenejšou a benevolentnejšou a akoby všetko sa dá vkusne kombinovať so všetkým. Najmä, ak sa vám kúsky nosia dobre a pohodlne a ak sa v nich cítite dobre a pohodlne.

mikina na mobile

Aj mnohé známe osobnosti, napríklad v USA, často vidíte vo voľnom čase skôr v ležérnom oblečení a mikinu a šiltovku nevynímajúc. Preto aj my bežní ľuda siahame po podobných kúskoch veľmi často. Ak teda nedostanete nejakú tú peknú vkusnú mikinu tento rok pod stromček ako darček, môžete si ju objednať počas roka v e-shope BIG STAR. Určite nájdete pekné kúsky do svojich nových a pohodlných outfitov, ktoré budú tak in. Mikinu totiž nemusíte nosiť iba k teniskám, ak sa s outfitom pekne „vyhráte“, nakoniec môžete mať na sebe trebárs aj lodičky a pritom bude v outfite hlavným kúskom módna mikina.