Uvariť chutne, zdravo, kvalitne a najmä vo výhodnej cenovej ponuke, to v dnešnej dobe zvládne málo kto. Reštaurácia Gurmánsky dvor u Oravca Vám ponúka svoje chutné jedná, domácu kuchyňu a gurmánske špeciality každý deň. Vždy čerstvé, varené jedná si môžete vychutnávať v našich útulných priestoroch spoločne s rodinou, či priateľmi. Pre deti tu máme okrem detského menu aj príjemné miesto na hry a zábavu vrátane bezpečného dvora s ihriskom a trampolínou. Ako všetci vieme, deti sú pri jedení rýchle, najmä keď ich po chutnom obede čaká zábava a práve preto, kým sa ony budú hrať, vy si v pokoji môžete vychutnávať dobré a kvalitné jedlo. Reštaurácia Gurmánsky dvor u Oravca je vybavená vkusným zariadením a celkový dojem z priestorov Vás vtiahne do príjemnej a útulnej atmosféry.

príjemné priestory reštaurácie

Naše obedy si môžete vychutnávať či už priamo v reštaurácii, ale rovnako tak aj doma, či na pracovisku formou donášky. Donáška jedla v Bratislave – Ružinov Vám určite napomôže k dnešnej uponáhľanej dobe. Nie každý máme čas zájsť si do príjemných priestorov reštaurácie a tam si v pokoji vychutnať kvalitné a chutné jedlo a práve preto sme sa rozhodli,,zriadiť,, donáškovú službu.

chutné jedlo

S jej pomocou sa stihnete v pokoji naobedovať kdekoľvek ste, či už doma alebo v práci. Donáška jedla je viazaná na minimálny odber obedov v počte dvoch. Rozvozy jedál môžete očakávať od pondelka až do piatku, a práve pokiaľ nemáte hotovosť, postačí aj platba stravnými lístkami. Obed dostanete vždy čerstvo uvarený, chutný a teplý. Okrem spomínanej donášky jedla a samotných reštauračných priestorov s denným obedovým menu, Vám poskytneme aj priestory určené pre Vaše oslavy, či už rodinné alebo firemné akcie, rôzne posedenia s priateľmi a blízkymi, ale rovnako tak aj svadby, krstiny či kary. V našom menu sa môžete spoľahnúť na kvalitné a chutné jedlá.