V salóne Bratislava Tantra vás privítame v útulných a krásnych priestoroch, v ktorých vám poskytneme všetko, čo budete pri tantra masáži potrebovať. V salóne je nutné vopred sa objednať aby sme pre vás všetko stihli vopred pripraviť a aby bolo všetko k vašej najvyššej spokojnosti. Taktiež kladieme veľký dôraz na dodržanie osobnej hygieny. Radi vás uvítame hneď v úvode ľahkým občerstvením v podobe kávy alebo čaju. Pri prvotnom objednaní sa na tantricku masáž máte možnosť vybrať si online svoju tantra masérku. Vyberať si môžete vďaka priloženým fotografiám a stručným charakteristikám tej ktorej masérky.

sexi čierna

Všetky naše tantra masérky sú vo svojom obore dokonalé vyškolené a teda stopercentne zručné. Verte že v salóne Bratislava Tantra budete v tých najlepších rukách. Môžete sa tešiť na bohatý výber tantrickych programov v ktorých nájdete klasické tantra masáže, no aj exkluzívne tantra masáže vhodné pre pokročilých. Samozrejme tí odvážnejší, aj keď tantra masáže ešte neskúsili, sa môžu vrhnúť aj na niečo exkluzívnejšie.

dve sú viac

Mnoho mužov preferuje análny styk no pri tantrickej masáži lingamu si užijete omnoho väčšie blaho. Samozrejme u nás tantra masáže nie sú postavené na priamom pohlavnom styku a teda sa u nás nejedná o ponúkanie sexuálnych služieb. V salóne Bratislava tantra ponúkame omnoho viac. Napríklad už spomínaná masáž lingamu je jedna z niekoľkých exkluzívnych masáži ktoré sú vykonávané doslova z vnútra. Pri masáži lingamu je nutné dokonalé uvoľnenie o ktoré sa postará vaša tantra masérka. Zverte sa do rúk odborníčky a nechajte sa viesť prirodzeným opojením. Masáž lingamu vás doslova pohltí z vnútra.