Hľadáme upratovacku spisska nova ves Upratovanie-grant pre prácu v Spišskej Novej Vsi. Požadujeme, aby mala kandidátka skúsenosti s upratovaním a bola schopná pracovať samostatne bez dozoru. Upratovačka by mala mať zodpovednosť za upratovanie všetkých verejných priestorov a kancelárskych priestorov v budove, vrátane vysávania, umývania podláh a čistenia toaliet. Okrem toho bude mať kandidátka tiež zodpovednosť za upratovanie kuchýň a šatní v budove. Ponúkame príjemné pracovné prostredie a možnosť získania stabilnej práce pre vhodnú kandidátku. Budeme sa tešiť na vašu prihlášku a veríme, že spoločne nájdeme vhodnú osobu na túto dôležitú pozíciu v našom tíme. Upratovačka bude pracovať v spolupráci s ostatnými členmi tímu, aby sa zabezpečilo, že všetky priestory v našej budove budú vždy čisté a usporiadané. Okrem toho bude kandidátka zodpovedná za dodržiavanie bezpečnostných pravidiel a pokynov pri práci.

upratovanie

Očakávame, že kandidátka bude pracovať 4 hodiny denne, 5 dní v týždni od pondelka do piatka. Plat bude stanovený na základe skúseností a schopností kandidátky. V prípade dobrých výsledkov a spokojnosti zamestnávateľa môže byť počet hodín a dĺžka zmluvy navýšená. Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, pošlite nám svoj životopis s uvedením svojich predchádzajúcich skúseností s upratovaním. Vybrané uchádzačky budú pozvané na osobný pohovor, kde im budú predstavené podrobnosti o pracovnej pozícii a požiadavkách na kandidátku.

upratovanie priestorov

Tešíme sa na vaše žiadosti a veríme, že spoločne nájdeme vhodnú kandidátku pre túto pracovnú pozíciu. Ak máte akékoľvek otázky ohľadom tejto pozície, neváhajte nás kontaktovať.
Veríme, že kandidátka, ktorú zamestnáme, bude mať dostatočné skúsenosti a zručnosti na to, aby splnila všetky požiadavky tejto pracovnej pozície. Budeme sa teda tešiť na vaše žiadosti a tešíme sa na to, že sa s vami osobne stretneme na pohovore. Prajeme vám veľa šťastia pri hľadaní práce.