Školáci sa každé ráno vyberajú na cestu do školy a je jedno či prší, fúka vietor alebo je slnečný deň. Poveternostným podmienkam sa musia prispôsobovať rovnako ako dospelí, preto aj ich šatník musí pozostávať z niekoľkých základných prvkov, ktorých súčasťou by mali byť aj bundy. Mladí chlapci sú hraví, neposední a večne musia byť v pohybe, to predurčuje aj tvorbu a skladbu ich oblečenia, pri ktorom treba brať do úvahy hlavne pohodlnosť a funkčnosť jednotlivých kúskov, a tiež aby ich spájanie do outfitov bolo trendové a praktické.

Farby a vzory im pristanú

Okrem základného trička v niekoľkých strihoch a štýloch by chlapcom nemala chýbať ani chlapcenske riflove bundy bunda, takisto je dobré mať ich viacero z dôvodov znečistenia či zmeny počasia. BIG STAR pri svojich návrhoch myslí aj na potreby malých chlapcov, školákov a šije pre nich pekné a slušivé oblečenie, ktoré ich určite poteší nielen vzhľadom, ale aj príjemným materiálom, ktorý na tele neškriabe, je pružný, teda netlačí a je ľahko ošetrovateľný. Bundy pre školákov tak ponúka z bavlny, pružných látok alebo z džínsoviny, a práve tá je u nich asi najobľúbenejšia.

Plné regály v obchodoch lákajú

Rifľovina alebo džínsovina je veľmi vďačný materiál, ktorý chlapci milujú, bundy z nej sú praktické a módne, môžu byť so zapínaním na patenty, gombíky alebo zips, s množstvom našitých vreciek, s klasickým golierom alebo s kapucňou, odtiene modrej sa pri džínsovine môžu meniť z celkom svetlej až po tmavomodrú, bundy pre chlapcov sa zvyknú šiť s potlačou nejakých známych postáv z rozprávok či filmov alebo komiksov, kombinovať s inými látkami v najrozličnejších farbách, ktoré vytvárajú pekné kontrasty alebo s logami známych značiek, s kontrastným prešívaním a v mnohých iných štýloch. Takto upravení môžu ráno vykročiť na cestu do školy nech je už vonku akékoľvek počasie, bunda po ruke bude skvelým záchranným kúskom aj v prípade náhlej zmeny poveternostných podmienok, v rifľovej bunde budú trendoví a chránení zároveň.