Ako som spomínal, táto nová, moderná a úsporná technológia má veľa využití. Ak potrebujeme niečo iné ako zrovna žiarovku, môžme si zaobstarať led panely, no v niektorých situáciách, hlavne ak sme majiteľmi baru alebo chystáme oslavu, by bolo vhodné zaobstarať led reflektor 100w.

světla

Má však i viac možností využitia
Nemusí byť určený len na zábavné podujatia. Z praktického hľadiska ho využijeme i v dieľni, garáži, ateliéri, hale, vhodným doplnkom sú i do exteriéru, čiže vonkajšieho priestoru domu, napríklad do záhrady.

Rozmery a dosah
I napriek svojim rozmerom sú šikovnými pomocníkmi a hlavne dokážu osvetliť širokú plochu priestoru. Na dosah osvetlenia sa určite nebude sťažovať. Ako každý moderný produkt, tak i tento je vyrobený na štýl Slim, čiže rozmerovo sa zameriava hlavne na tú najdôležitejši prednú časť, z ktorej ide svetlo. Takže je aj relatívne ľahký na prenášanie.

Zloženie a ochrana
Tento produkt disponuje COB čipom značky Genesis, ktorý nám poskytuje možnosť vnútorného i vonkajšieho využitia. Vďaka IP ochrane na úrovni IP 65 odolá nebezpečiu usadenia prachu ako aj pokazeniu z dôvodu konktaktu s vodou.

reflektory

Výber
Vybrať si môžme rôzne typy, podľa toho, na čo ich chceme využiť. Napríklad si môžme vybrať reflektrory menších rozmerov, ktoré majú príkon 10 W a stoja 10 eúr, no môžme vyhľadať i odporúčanú kvalitu s príkonom až 100 W za cenu 97 eúr. Niektoré modely dokonca disponujú výkonom až 1000 W. Ale u väčšiny domácností je preferovaný 100 W model, pretože ten má ideálny výkon pre bežnú domácnosť a takisto prístupnú cenu. Ak potrebujeme osvetlenie, ktoré by najdokonalejšie zdôraznilo každý detail, hlavne ak pracujeme, najideálnejšou voľbou zostáva biela, studená farba 6500 K. Tento typ osvetlenia je teda vhodný hlavne na spomínanú prácu v garáži, či hale i v dieľni, kde sa na dané detaily musíme zamerať. Tento typ reflektora nám podstatne zjednoduší prácu.