S priateľom sme si dopriali tak trošku netradičný zážitok v podobe erotickej masáže. Táto zábavka sa nám však po chvíľke zapáčila natoľko, že sa to začalo odrážať na našom rozpočte. Preto sme začali rozmýšľať nad tým, ako si kvalitnú masáž dopriať aj doma. Najprv sme si nakúpili oleje a skúšali to len tak, v úvodzovkách, na divoko. Nehovorím, že sme si pri tom neužili horúce chvíľky a ak beriete erotickú masáž napríklad ako súčasť predohry, tak to naozaj nie je na zahodenie. Ak by ste si však chceli dopriať erotickú masáž so všetkým čo k tomu patrí, bez trochy štúdia to nepôjde.
Siluety pred svietiacim nápisom love.jpg

Kde sa naučiť masírovať

Na Slovensku máme viacero tantra škôl, no tie sa nachádzajú len vo väčších mestách. V našom okolí sa žiadna takáto škola nenachádzala a cestovať na opačný koniec republiky sme nepovažovali za najlepší nápad. Zopárkrát sme sa skúšali inšpirovať aj videami na Youtube, no v nich sa toho až tak veľa nedozviete. Buď sa v nich objímajú dvaja polonahý ľudia, čo vám určite nepomôže. Z nich sa však taktiež toho až tak veľa nedozviete, pretože erotická masáž v skutočnosti vyzerá trošku inak.

My sme to vymysleli tak, že sme si našli slečnu masérku, ktoré masíruje u seba doma a nie v salóne a namiesto toho, aby sme jej zaplatili za masírovanie, sme jej zaplatili za kurz. Nehovorím, že to bolo jednoduché. Prvé tri nás odmietli s tým, že ich know how je príliš cenné na to, aby sa o neho delili. Pristúpila na to až štvrtá, ktorá zjavne videla, že jej nechceme ukradnúť biznis, ale jej vedomosti a zručnosti využiť v súkromí. Na to, aby sme pochopili čo a ako, sme potrebovali nejaké štyri stretnutia.
Žena v čiernej podprsenke leží na hodvábnej čiernej plachte.jpg

Prečo by ste k masáž mali pristupovať zodpovedne

Ak sa chcete len tak masírovať, nič vám v tom nebráni. Erotická masáž však zahŕňa aj také veci, ako masaz penisu či masáž vagíny. V prípade týchto dvoch techník nie je naozaj jedno čo a ako budete robiť, pretože si môžete teoreticky aj ublížiť.