S príchodom leta začína obdobie kúpania sa v našich záhradných bazénoch. Deti ich milujú, ale samozrejme si v nich úžasne oddýchnu aj dospelí. Ponúkajú nám osvieženie, zábavu, ale aj relax. Nie je nič lepšie, ako si po náročnom pracovnom dni vychutnať skok do vlastného bazéna. No so zábavou prichádza aj zodpovednosť. O bazénovú vodu sa musíme náležite starať. Predídeme tak znečisteniu vody, ale aj prípadným kožným problémov. Zlá kvalita vody môže ublížiť predovšetkým detskej pokožke. Zabezpečiť dobrú kvalitu vody v bazéne je však momentálne veľmi jednoduché.

žena v bazéne

Navštívte e-shop VODASERVIS, kde nájdete všetko potrebné pre bezproblémové udržiavanie zdravotne nezávadnej vody vo vašom bazéne. Nájdete tu množstvo jednoduchých a rýchlych testov, vďaka ktorým urobíte meranie ph vody v bazéne, alebo vašej pitnej, či studničnej vody. Produkty ponúkané VODASERVISOM sú určené aj na test a úpravu vašej pitnej vody z vodovodného kohútika. Ak máte tvrdú vodu, určite ste to už postrehli. Kvôli tvrdej vode sa totižto zanášajú elektrické spotrebiče vodným kameňom. Ten ich postupne poškodzuje. Tvrdá voda však nepriaznivo vplýva aj na našu pokožku a vlasy. V niektorých regiónoch Slovenska je tvrdosť vody naozaj výrazná, no aj keď bývate práve tam, neznamená to, že nemôžete využívať výhody mäkkej vody.

pitie vody

S tvrdosťou vody si hravo poradia rôzne zmäkčovače vody. Odporúčame vám zmäkčovač vody HRC SLIM 5, ktorý vás prekvapí malými, a teda praktickými rozmermi. Ide o obľúbený model zmäkčovačov vody. Svoju popularitu si získal nenáročným používaním, o ktoré sa stará jeho automatickosť. Zmäkčí vodu pre celú domácnosť, ale poradí si aj v prípade menších prevádzok. Za dostupnú cenu tak môžete mať mäkkú vodu aj vy. Sortiment e-shopu VODASERVIS vám pomôže vyriešiť problém nielen s tvrdosťou vody, ale aj nájdete tu aj rôzne filtračné systémy, dezinfekcie vody, tabletovú soľ, výdajníky vody, reverzné osmózy a destilátory vody.