Išli taxi tam aj späť to len 6 km a 15 eur no a čo sa stalo mamine sa zle chodí keď sme išli domov po 5 hodinách išli druhou bočnou stranou kde VYTACH a potom sú tam vchodové dvere na fotobunku des ako sú nastavené rýchlo v kuse sa otvárajú a zatvárajú des a maminu som držala pod pazuchou a potom za ruku a urobila krok dopredu a tie hnusné dvere ju sotili padla na hlavu si udrela a kríže jedno šťastie sa nič vážne nestalo ja by som ich žalovala pre dohľad na zdravotnú starostlivosť. Celkové je zdravotníctvo hroznom stave fuj robia starci omladina odchádza ako že za lepšiu prácou aj platom na západ vidina peňazí u nás na Slovensku lekári dobre že nemajú 100 rokov potom tak vyzerá ako vyzerá hnus .

tak sa ,máme ako robíme

Ja vážne nemám chuť chodiť ani po lekároch a všade vyčkávať niekoľko hodín. Objednávala som lieky čo beriem na žalúdok a zase nedostupné ALGIFEN FORTE KVAPKY. Mám dojem že spoločnosti farmaceutické obchodujú ešte aj tým. Pomaly bude totálny výpadok liekov toto smeruje totálnemu chaosu k vojne mám dojem. Dobre že nemobilizujú chlapov na vojnu. Moja známa sa k tomu smeje že som jej naznačila že bude vojna tej ide len o peniaze nič iné nemá na ústach no v prvom rade je dôležité zdravie potom peniaze lebo keď nemáš zdravie netreba ti peniaze nikam si ich nikto nevezme. U mňa sú taký chamtiví ľudia pod úroveň nehovorím že netreba peniaze ale nevyprávam dokola o tom istom Je hrozne pohnutý svet ťažko dá veriť kde komu.

žijeme v zlom systéme

Nechápem ako môže byť niekto taký blbý primitívny a myslí si o sebe že zjedol celú múdrosť sveta. Ja som normálne znechutená v tomto zvrátenom svete . Veď keby niečo potom sa mnohí dosmejú keď poveria chlapov na vojnu už nebude cesty späť aj môj priateľ si myslí že keď má skoro 51rokov že nič veľký frajer no keby musel ísť na vojnu by sa dosmial. Totálna zvrátenosť všade kde sa človek otočí . Samí odpad a hnoj toto nie krajina normálny svet už dávno nie je . Ja už nedokážem ani toto slovami opísať. vytratila sa láska , úprimnosť , porozumenie kde je to všetko . Ako povedala ILDIKO v SUSEDOCH NEM DOPADNE DOBRE ale tam to smeruje.