Dnes sa zameriam na vzťahy ako som aj v predchádzajúcich článkoch písala sú zložité ako sú zložité. Neviete veľakrát na čom ste. Chlapi sú fakt nevyspytateľní ja sa tak pýtam toho môjho priateľa dám ti otázku na telo on že radšej nie že potom nevie či zaspí bojko ako malý chlapec ja mu na to veď sa neboj zaspíš to nie nič hrozné. On že tak čo to je . Ja mu reku či by vedel so mnou do budúca nažívať pod jednou strechou on že to takto ťažko do telefónu povedať že to len osobne medzi štyrmi očami keď budeme spolu. Ja že veď príď on že je zima ale veď nie sneh ani záveje už pokiaľ vieme sa pomaly predlžujú dni už dlhšie svetlo aj o vyše pol hodinu každý deň je dlhšie svetlo . Ja že nuž dobre no som zvedavá dajme tomu na Veľkú noc ho dotiahnem to je koncom marca a Veľkonočný pondelok je tento priestupný rok už 1.4 .2024. Dnes je ako na jar dalo by sa ísť na rande ale keby som mala aspoň čas.

och láska

Zmena plánu musím ísť pre tortu už dnes po 15 hodine nakoľko tá pani má plnú chladničku aspoň to nemusím nosiť na raz oboje pagáče a tortu aj jablká. Tak píšem len ozaj na rýchlo. Ja študujem aj čo sa týka vzťahov medzi ľuďmi nie to nikde také ako sa zdá na prvý pohľad. Ako bývala suseda raz nám že ony sa nikdy nehádali ha ha neverím nikto nie je taký 100 percent ako sa zdá byť komické a ona keby ste vedeli akú má pohnutú minulosť des robila tak si za mlada zarábala v nočnom klube ako no viete čo mám na mysli des nevedela si nájsť prácu bez vzdelávania nikde ju nechceli zobrať napokon sa buchla do takého guba že až ako sa hovorí kde ho posadíš tam sedí ako päť peňazí my sa čudujeme že si ju zobral a ako že ju miluje no to je také okaté až to bolí.

rozkoš

Že by ju tak zbožňoval cha cha už len takú osobu čo chodila od jedných nohavíc k druhým des. Má ta šťastie že ten ich syn sa podobá na otca celý on taký vyzerá ako keby spal že vraj veľký futbalista nevi dali čo je jeden ani nevyzerá na to. To keď ide to je ako taký dlhý bocian ktorý stojí na jednom mieste a spí . Nechápem ako ten môže prechádzať respektíve prosperovať v škole. Ja si myslím že mal alebo má problémy v škole. Na pohľad dilino ktorý vie jedine hrať futbal komická figúrka. Je lepšie čo sa týka vzťahu voľný vzťah ťažko povedať to je individuálne ako v ktorom prípade záleží na okolnostiach v každej domácnosti to občas hrmí ale mali by sme určite rešpektovať. Aj veľa chlapov je závislých od sexu aj to je také choré nie som síce celkom psychológ aj keď som ju na škole mala maximálne je odporúčané 3 až 4 krát za týždeň no niektorí to praktizujú za deň a to je tak povediac patologické.